Декоративен елемент 14

лв. 0.59

50 налични

Категория:

Описание

Декоративен елемент за украса, материал метална сплав, размери около 16мм х 10мм, отвор около 5 мм.
Подходящ за украса на ножове, гривни, висулки, и др.

Be the first to review “Декоративен елемент 14”

*

Content missing